Wyposażenie szafek kuchennych

Kosze Cargo

Kosze cargo to najprostsze rozwiązanie problemu związanego z nieumiejętnym zagospodarowaniem przestrzeni kuchennej. Ułatwiają przechowywanie i dostęp do produktów, a dzięki temu, że cechuje je prostota, wygoda oraz przyjemność użytkowania, nadają się zarówno do dużego jak i małego pomieszczenia.

Kosze na śmieci

Kosze na śmieci służą usuwaniu odpadów oraz ich segregacji. Różnorodność tworzyw oraz estetyczne wykonanie z trwałych materiałów odpornych na zniszczenia sprawiają, że jest to praktyczny element wyposażenia mebli kuchennych. Wielorakość konfiguracji pomaga na dobranie produktu do odpowiednich potrzeb.

Uchwyty do mebli kuchennych

Uchwyty do mebli kuchennych umożliwiają łatwe i komfortowe otwieranie drzwiczek oraz szuflad. Stanowią atrakcyjną oprawę – dopełniają wystrój. Nasz okazały asortyment oraz urozmaicone wzory umożliwiają dopasowanie odpowiedniego modelu do fasonu mebli oraz aranżacji pomieszczenia.

Sprzęt kuchenny AGD

Sprzęt kuchenny AGD na każdym  kroku pomaga w pracach kuchennych. W naszej ofercie można znaleźć rozmaite urządzenia poprawiające funkcjonalność kuchni oraz ułatwiające jej użytkowanie. Nasz niezawodny, proesjonalny i różnorodny asortyment da się dopasować do każdego wystroju.

Systemy Magic Corner

System Magic Corner to mechanizm przeznaczony do szafek narożnych, wyposażony w komplet czterech koszy. Umożliwia komfortowy dostęp do każdej półki oraz maksymalne zagospodarowanie trudno dostępnej przestrzeni. Ponadto, system gwarantuje wygodny sposób otwierania oraz ciche domykanie. Nasz asortyment oferuje kilka wariantów – od kompletu drucianych koszy, po te z pełnym dnem.

Wkłady do szuflad

Wkłady do szuflad służą wygodnemu uporządkowaniu akcesoriów kuchennych, pomagają w szybkim wyszukiwaniu potrzebnego wyposażenia oraz zapewniają komfort pracy. Nasza oferta przedstawia rozmaite organizery do szuflad różniące się wielkością oraz rozmieszczeniem przegródek,co ułatwia dostosowanie do konkretnych potrzeb.