Temart Meble na Wymiar

Meble na wymiar TEMART to najlepszy wybór aranżacji kuchennych. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, osiemnastoletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość wykonania naszych produktów. Nowoczesne metody projektowania służą szczegółowemu opracowaniu realizacji już na wstępnym etapie współpracy, a profesjonalne i przyjazne doradztwo pozwolą nam na jak najlepsze realizowanie wizji klienta. Nadzorujemy cały proces wykonania mebli — od projektu, aż po ostatnie wykończenia.

Nasza Wizja

Naszą wizją było to, aby tworzyć solidne meble, które będą służyć przez lata. Każda z naszych realizacji miała być odzwierciedleniem marzeń klienta o stworzeniu idealnej kuchni zgodnej z jego oczekiwaniami. Chcieliśmy, aby nasze meble tworzyły prawdziwe kuchnie z sercem, w którym każdy poczuje prawdziwie domową atmosferę, komfort i pozytywną energię.

Nasza Misja

Naszą misją jest jak najlepsza realizacja nawet najśmielszych oczekiwań klienta. Dla nas najważniejsze jest oferowanie najwyższej jakości mebli w przystępnych cenach oraz dbałość o każdy szczegół realizacji na wszystkich jej etapach. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z nowoczesnym wzornictwem i najnowszymi światowymi trendami, czy tradycyjną klasyką – naszą dewizą jest komfort współpracy, wysoka jakość i profesjonalna obsługa.

Tysiące Wypitej Kawy

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego spędzamy długie godziny nad udoskonalaniem naszych usług. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby zaoferować naszym klientom jak najwyższą jakość.

Profesjonalne projektowanie

Wszystkie projekty naszych realizacji zostały stworzone przez najlepszych projektantów z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi komputerowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Zadowoleni klienci

Marka TEMART od lat cieszy się ogromnym zaufaniem. Potwierdzają to setki zadowolonych klientów, którzy bez wahania rekomendują naszą firmę jako najlepszego producenta zabudowań kuchennych.

Ciekawe pomysły i rozwiązania

W naszej firmie cenimy sobie kreatywność i oryginalny design. Każda nasza realizacja jest wyjątkowa — tak samo, jak wyjątkowi są nasi klienci.

25 lat w branży

Od 25 lat nasza firma z powodzeniem działa na rynku meblarskim. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu możemy oferować naszym klientom profesjonalną obsługę, w której nie ma miejsca na błędy.

Szybko i na czas

Szanujemy czas klientów. Dlatego nasz profesjonalny i zwarty zespół znany jest ze sprawnej pracy pod presją czasu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości.