Pozostałe Oferta

Oświetlenie kuchenne

Oświetlenie kuchenne służy nie tylko efektownej aranżacji wnętrza, ale również bezpiecznemu korzystaniu z pomieszczenia. Dodatkowo, dobre oświetlenie w dużym stopniu decyduje o wygodzie korzystania z kuchni. W naszej ofercie można znaleźć różnorodne produkty – od dużych lamp sufitowych, po drobne lampki przeznaczone do oświetlenia miejscowego.

Szkło z nadrukiem

Szkło z nadrukiem sprawia, że kuchnia staje się dynamiczna i żywa oraz przełamuje jej monochromatyczny charakter. Energiczne kolory i przedmioty ukazane w ruchu nadają pomieszczeniu unikatowy wygląd. Nasz asortyment oferuje szkło z bogatą grafiką wpływającą na oryginalną aranżację pomieszczenia.

Projektowanie Kuchni

Najistotniejszym etapem projektowania kuchni jest funkcjonalne zaplanowanie przestrzeni kuchennej. Najważniejszymi kryteriami są ergonomia pracy, komfort użytkowania oraz estetyka wnętrza. Decydując się na nasze uszługi, zapewniamy Państwu profesjonalne i staranne zaprojektowanie kuchni – usługa jest oczywiście darmowa.

Montaż mebli kuchennych

Zajmujemy się solidnym i dokładnym montażem mebli kuchennych oraz zapewniamy profesjonalną obsługę i duże doświadczenie. Z nami mają Państwo gwarancję szybkiego, fachowego i bezproblemowego montażu oraz pewność, że Państwa inwestycja przetrwa długi okres czasu.